Ponuka skiel do obrazov


SKLO ANTIREFLEX

Na všetky objekty štandardne ponúkame obyčajné sklo o hrúbke 2 mm, ale samozrejme vybrať si môžete i tzv. matobel – antireflexné sklo, alebo nelesknúce sa sklo s UV filtrom.


CLARYL „živé obrazy“

Sklo ®claryl je sklo, ktoré prebúdza obrazy k životu.

Porovnateľné výrobky sú drahšie a preto si ich nemôže dovoliť každý. Na rozdiel od nich výborný pomer ceny a hodnoty skla ®claryl znamená, že dokonca aj v súčasnej klíme si veľa zákazníkov dopraje vysokokvalitné sklo na obrazy. Medzinárodný prieskum trhu preukázal, že približne 60 % ľudí, ktorí sa prieskumu zúčastnili, je pripravených zaplatiť za ®claryl viac ako za konvenčné okenné sklo.

Priemerná zvyšková odrazivosť skla ®claryl, ktorú dokáže vnímať ľudské oko, je 1,2 %. Zvyšková odrazivosť skla ®claryl je tak osemnásobne menšia ako odrazivosť plaveného skla.

Priemerná priepustnosť skla ®claryl je 98 %. To znamená, že cez sklo prechádza takmer všetko svetlo - ideálne sklo pre prirodzený efekt a dokonalé farebné podanie.

Chráni obrazy. Uchováva spomienky. ®claryl možno vyrábať v jednom pracovnom kroku. Tento výrobný postup je jedinečný a energeticky úsporný. ®claryl tak prispieva k ochrane obrazov aj životného prostredia.

sklo claryl

sklo claryl
  Facebook logo